| asdfghjklmha a întrebat:

Stiti niste exercitii complexe si eficiente pentru fese si picioare. Precizez ca nu vreau sa le am subtiri pentru ca sunt foarte slaba. Funda

1 răspuns:
| SerbanSnake a răspuns:

Exercitii precum genuflexiuni care pot fi executate cu bara,gantera sau libere, fandari la fel, libere sau cu greutati usoare, bara/gantera, presa precum si alergarile.Pentru inceput toate acestea reprezinta un exemplu bun si eficient de complexe de exercitii pentru dezvoltarea feselor si a picioarelor.Succes!