| happiness a întrebat:

Pls vreau niste exercitii pentru fese cat mai eficiente!:*:*

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch Astea am inceput si eu sa le fac de ceva zile si vad ca functioneaza adica simti ca lucreaza acea parte a corpului, daca vrei efect foarte rapid le poti face in fiecare zii, daca e doar pentru mentinere le faci de 3 ori pe saptamana, sunt foarte eficiente si nici nu faci efort foarte foarte mare, bafta:*

| Daiana90 a răspuns:

Pe perfecte.ro gasesti mereu exercitii pentru orice si cum sa duci o viata sanatoasa.iti da sfaturi pentru mancare, exercitii, cum sa ai unghii perfecte, fund, picioare, abdomen etc:p uite aici linkul cu exercitii :p http://www. perfecte.ro/stiri-despre/exercitii fundita;;) :p >:D

| capricc a răspuns:

Daca vrei slabire localizata este bine sa incerci exercitii de fitness, mai ales cele pe zone dar cu incalzire inainte. Uite un program pentru fesieri de 30 de zile, destul de apreciat zic eu http://fucsia.ro/......e-30-zile/