| Suzane3 a întrebat:

Acum sase zile am citit ca gimnasta Catalina Ponor se va casatori cu Ionuț Georgescu, președintele clubului de baschet Asesoft Ploiești, dupa jocurile olimpice. Acum o ora am citit ca se logodeste de fapt cu Tommy Ramos, un sportiv din Puerto Rico. Nu mai inteleg nimic?! Puteti sa imi explicati si mie cu cine se casatoreste/logodeste Catalina Ponor? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| olivikkka a răspuns:

Foarte amuzant pentru ca eu am citit ca de fapt nu se mai logodeste. hmmm gura tirgului nu o astupi, vom trai si vom vedea

1 răspuns:
| KnowEverything a răspuns:

Se casatoreste, a spus chiar dupa acel ghinion de la barna... insa poate s-a razgandit laughing