| Vlad1998 a întrebat:

Credeti ca catalina ponor si sandra izbasa vor mai participa la jocurile olimpice din 2016 de la rio de janeiro sau nationala romaniei de baschet masculin se vor putea califica si ei?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred nici una si nici cealalta. Cred ca fetele s-au cam saturat de gimnastica. De nationala de baschet ce sa mai vorbim, este o utopie, abia suntem prin lumea a treia, a patra cu ea. Numai bine!

| Maariiaa a răspuns:

Rămâne de văzut. Dacă ai auzit, Cătălina Ponor a luat medalia de argint și antrenorii nici nu au felicitat-o, ceea ce este foarte urât.

| VVerdasco a răspuns:

Catalina Ponor a declarat ca se retrage dupa Londra, iar pentru Izbasa sunt sanse mici sa mai continue pentru ca ar avea deja 26 de ani in 2016 si detine deja 2 titluri olimpice. Nationala de baschet masculin nu poate emite pretentii la calificare din moment ce la ora actuala ca valoare in baschet este o tara 'exotica'.

| ElenaMntn a răspuns:

Da.
Din moment ce sandra izbasa a prins gustul victoriei, ea cu siguranta va participa.