| Andreeay a întrebat:

Am 14 ani, 1.55m si 64 de kg..Cate kilograme ar trebui sa am la acesta varsta? Si cate ar fi necesar sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa ai cam 55-60 de kg.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă eşti fată ai o înălţime bună!
Dar mai slăbeşte încearcă să ajungi la 52 de kg.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexaandreea a răspuns:

Normal ar fi sa ai cam 50-55 de kg maxim! Ar trebui sa mai slabesti un pic! In cazul acesta iti recomand DIETA RINA-este foarte permisiva si usor de tinut!

| Alexxanndru a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ai undeva la 50 -55-60 kg big grin laughing

| Lulalalu a răspuns:

Eu am 1.60 si 57 de kg si tot trebuie sa mai slabesc.Cred ca tu ar trebui sa ai cam 50 de kg

| ღღIonikaaaღ a răspuns:

Ar trebui sa ai cam 44 de kg succes la dat jos happy

| BlackEyes21 a răspuns:

Pai cam 45 pentru o persoana normala.

| anonimsaulau a răspuns:

Buna nu ar trebui sa sclabesti nici un kilogram, toti suntem in felul nostru