| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa fac gimnastica

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La 14 ani, Nadia a noastra cucerea Montrealul si intreaga lume cu ai ei 10 pe linie, si tu abia acum vrei sa te apuci... Cam tirziu. Ai mult de recuperat, daca vrei sa fi o noua Nadie.

| darrio2007 a răspuns:

Si cine nu te lasă?

| LaviniaGL a răspuns (pentru darrio2007):

Ma lasa părinții rolling on the floorDoar ca atunci cand am postat intrebarea nu sa postat toata
As vrea sa fac gimnastica doar ca nu stiu unde se face gimnastica in Craiova si cat costa sedintele big grin

| RobertMoon a răspuns:

Bună, căuta pe internet un club care se ocupa cu așa ceva, iar de acolo te descurci tu, și am am făcut gimnastica până la 18 ani.