| Anngela a întrebat:

am de facut un exercitiu la sport care sa includa 4 elemente dintre : pod, lumanare, rostogoliri de toate felurile si sfoara ( optional ) si cumpana. Iar eu pot face doar cumpana si lumanarea 2 - 3 secunde. Imi putetyi spune ce elemente usoare pot adauga ca sa imi iasa ex.?

1 răspuns:
| Kyttynna a răspuns:

Daca sala de sport e dotata cu spaliere poti atarna in maini si sa faci ridicari ale picioarelor. Dar totusi ai putea incerca rostogolirile ca nu toate sunt complicate.