| NoName_7204 a întrebat:

Heei TPU
Deci am de dat o proba la sport si avem de facut cateva exercitii pe care va trebui sa le combinam noi
Lumanarea apoi din lumanare sa ne coboram in semi-sfoara, rostogolire din ghemuit in ghemuit inainte si inapoi, rostogolire din indepartat in indepartat inainte si inapoi si cumpana
Deci as vrea sa imi dati idei cam cum le-as putea combina?!
Aaa si daca aveti sfaturi in ceea ce priveste rostogoloirea din ghemuit in ghemuit si din indepartat in indepartat INAPOI!
Ce..." trucuri", sa le zic asa, folositi voi pentru a va veni mai usor a face exercitiile alea
Adica cum trebuie' sa procedezz crying
Fundita + Voot!
U.R.G.E.N.T!

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Asta am facut-o si eu mai demult cand eram de varsta ta.si uite inca o mai tin minte.
Rostogolire din ghemuit in departat-lumanarea-cumpana-rostogolire din ghemuit in ghemuit -podul-rostogolire din departat in departat inapoi.
Va fi foarte usor tinand cont ca aceste elemete se leaga foarte bine si le poti executa "legate".
Sfat:La rostogolirea din departat in departat inapoi mai intai iti departezi picioarele,apoi mainile ti le dai pe spate incat cu ele sa te sprijini cand o vei face.Dar tine minte ca trebuie sa iti iei avant, elan.
Pa, pa.

1 răspuns:
| iefsul a răspuns:

Eu am terminat efs-ul acum 6 ani si nu foloseam nici un truc tot secretul este sa exersezi si ai sa vezi ca vei reusi multa, multa baafta