| Noname_8352 a întrebat:

WTF?rolling on the floor Doamne neo dat "tema" la sport sa ne gandim sa facem un exercitiu gen: rostogolire in fata in spate, lumanarea etc. habar n-am ce sa fac ceva din 8 elemente cicarolling on the floor (precizez ca habar n-am sa fac( podu sfoara roata tiganuluistraight face) HELPP plsssspuppy dog eyes (scuze categoria) Fundita;*

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai.rostogorire in fata -> rostogorire in spate ->coronita(un fel de coronita cu mainile drepte)->rostogorire in fata->rostogorire in spate ->lumanarea ->rostogorire in fata ->rostogorire in spate -> podul ->rostogorire in fata ->rostogorire in spate -> coronita

La astea mai poti sa adaugi sfoara, sa stai in cap, podul de sus etc. Dar sa termini cu coronita si cu un zambet big grin laughing

Toate aceste elemente trebuie sa fie legate intre ele, adica sa nu te ridigi de pe saltea.

1 răspuns:
| Rustin a răspuns:

Incearca sa te arunci in cap