| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
Am doar 1, 40 la 13 ani.
Am auzit de exercitii streching. Imi puteti trimite un site va rog?
Sau stiti voi metode mai bune si mai rapide?
P.S. Si parintii mei au 1, 65-1,70.
Ajutati-ma va rog!
Multumesc frumos!

Dau funda.! :*

Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Stai linistit daca parintii tai sunt asa mici nu te astepta doar la 13 ani sa ai mai mult mai sunt multi in situatia ta asteapta si o sa te dezvolti poate peste 3-4 ani, cunosc cazuri personal si stretching-ul este mai mult pentru intinderea si relaxarea muschilor mai ales cand sunt in febra, este folosit foarte des de cei care practica culturism sau powerlifting.