| Skyscarper001 a întrebat:

Am gasit o sala in care se gasesc urmatoarele stiluri de lupta
1. MMA
2. Muay Thai
3. Wrestling
4. Boxing
5. Kick-Boxing
Care ar fi cel mai bun si mai complet din punct de vedere al conditiei fizice si pentru aparare? Daca puteti sa va si motivati alegerea ar fi foarte bine! Multumesc!

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Muay thai, box, kick box, nu mi se par deloc de autoaparare laughing. as alege kick box

| beatbox97alex a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Muay thai si Kick box-ul sunt cele mai potrivite pentru apararewinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru beatbox97alex):

Aparare inseamna, imobilizare, asta ca sa zicem ca am practicat putin timp judo, si ceva timp jiu jitsu. sunt curios ce faci tu sa te apari ca si practicant de box? in afara de ai da somnu vietii.

| dracu14 a răspuns:

Mma,e full contact