| Narcis7 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent. Practic fotbal de performanță de 9 ani si anul acesta este foarte important pentru ca ne batem la promovare. Vreau sa ma "dopez" pentru a fi in forma cat mai buna, da-ti-mi o listă cu ce pastile as putea lua si de unde? Vreau sa-si faca efectul imediat si sa fie utile. Stiu ca e gresit ceea ce fac dar chiar am nevoie acum. Dau funda pentru răspunsul cel mai util. Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii tu insuți.Nu te sfatuiesc sa faci asta pentru ca nu vreau sa te am pe constiinta.Si este si ilegal.

| Oana92 a răspuns:

Bravo! Risti sa pierzi intr-o secunda ce ai cladit 9 ani! Nu e Mutu un exemplu, dar uita-te la ce a patit el, de la marele jucator dorit de toti, a ajuns dintr-o prostie, rezerva la o echipa penala. Pentru asta ai muncit?

| florynmondialul a răspuns:

Ia o creatina si un preworkout! posti sa le consideri un mini-doping daca te incalzeste cu ceva!