| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Am o întrebare despre suplimente nutritive. Pentru masa musculara, voi ce supliment ati folosit? Eu am folosit Creatina și GFX-8, dar multi au spus ca este doar zahar. Voi ce ati folosit pentru a vedea rezultatele. Asei musculare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ON - serious mass.

Legat de GFX:
https://www.pronutrition.ro/gfx-8.html

Da click pe "valori nutritionale" si vezi la o porite de 85g ca scrie:
Carbohidrati
din care Zaharuri 37, 2g
27, 8g

Deci are aproape 30gr de zahar (6-7 lingurite ar veni) la o portie. Mie mi se pare exagerat de mult.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"multi au spus ca este doar zahar", tu nu te-ai uitat pe compozitia nutritiva inainte sa cumperi? O gasesti online.

Ia uita-te, sa nu mai fie nevoie sa-ti spuna altii.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Cosmin86):

Am văzut, dar GFX-8 a luat Frate-meu si el nu a mai luat, si l-am folosit eu. Dar acum vreau să imi cumpăr ceva bun, care sa se vadă rezultate.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Cosmin86):

Imi poți spune tu, te rog ce ar fi mai bun?

| Radu_Traian_1992 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult! ????

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu le consuma in exces. Si taicameu ia intr-una, nu stiu ce suplimente laughing

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Crisstinayy12):

Daca spui tu, asa voi face!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani aruncati aiurea pe prafuri.

Ulei de masline/unturi/unt de arahide/Nutella/banane/paste/ arahide/ciocolata neagra 45% etc

ai prims schema alimente bogate in kcal