| Ericav_Andrei_1994 a întrebat:

Unde gasec un magazin de suplimente nutritive in Bucuresti?
Suplimente pentru sport, masa musculare, recuperare.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Stiu eu unul la universitate, au produse de la california fitness, dymatize, muscletech, six star nutrition, twinlab, mutant

Aici:
http://www.muscular.ro/download/arhiva/md13.pdf

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

In complexul de la Crangasi
Pe Stefan cel Mare nr 20, langa depozitul de calculatoare
Piata sudului - Magazin BIG la etaj 1
Mall vitan la subsol
Tineretului - langa liceul Gheorghe Sincai
Zona Budapesta, str. cuza voda, langa sediul bgs

La Magazin Titan mai era. dar am inteles ca este inchis momentan

| Nickname1890 a răspuns:

Sunt foarte multe, Mall Vitan - Subsol, Magazin titan - etaj 2, BigBerceni, Vis -a vis de stadionul Dinamo pe Stefan cel mare... sunt doar cateva care imi vin in minte

| Ericav_Andrei_1994 explică (pentru Nickname1890):

Multumesc, prin Romana, Unirii, Universitate, Aviatorilor stii ceva?

| Nickname1890 a răspuns (pentru Ericav_Andrei_1994):

Eu personal imi comand online. Iti dai seama ca nu le stiu pe toate! Nu nu stiu in zonele de care ai zis tu, si in plus depinde mult de suplimentele de care ai nevoie nu gasesti oriunde orice!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ericav_Andrei_1994):

Stiu eu unul la universitate, au produse de la california fitness, dymatize, muscletech, six star nutrition, twinlab, mutant

Aici:
http://www.muscular.ro/download/arhiva/md13.pdf