| Cosmin38384 a întrebat:

Proteine, creatina sau gainer(ceva cu puțin zahăr). Care e cel mai bun pentru creșterea în masă musculară? Mă refer la suplimente, știu că din alimente sunt mai ok, dar ma refer la suplimente.

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Obsedați de suplimente mai sunteți...ĂLA CARE ÎȚI TREBUIE, ăla e mai bun. Nu ai cum să întrebi ce e mai bun între gainer și proteine, fără să știe nimni care e alimentația ta și să speri să fii luat în serios.

| NotNamed a răspuns:

Creatina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proteina whey, creatina arginina glutamina. Eu zic sa nu te complici cu creatina, dar daca gasesti ceva gen praf la pachet cu mai multe in el e ok. Am ceva se cheama "Energy recharge". Creatina, arginina, potasiu, bcaa. Evident astea trebuie luate in cantitati mici sub ce iti recomanda. Proteinele sunt baza

| Whitesnake99 a răspuns:

Proteina si creatina, nu te atinge de gainerele alea jegoase