| Jose9283 a întrebat:

Buna, TPU! Am o întrebare: poți pune masa musculara doar daca mănânci în surplus caloric? Adică fără proteine?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu se poate fara proteine.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Adica sa mananci doar salate si fructe?

| Jose9283 explică (pentru Cosmin86):

Paste, legume fierte, Orez, fructe (in special banane), nuci, lapte, paine, iaurt. Deci, se poate sau?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jose9283):

Pai ai spui FARA PROTEINE!

Orezul are proteine (12%), nucile au proteine, laptele e sursa de proteine, iaurtul are si el proteine.

Cum DRACU vrei "fara proteine", dar tu consumi zilnic proteine?

| Jose9283 explică (pentru Cosmin86):

Am gresit exprimarea, voiam să spun într-un deficit proteic, scuze