| Rihanna20B a întrebat:

Bună TPU! Am o întrebare. Trebuie să ai obligatoriu abonament la sala ca să poți face sport acolo? Dacă da cât costă și când plătesc?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Poti plati si pentru fiecare intrare dar si pe luna sub forma de abonament. Abonamentul este mult mai convenabil, este mai ieftin. Depinde de fiecare sală în parte ce preturi are dupa marca, aparaturi, popularitate, clienti, cheltuieli, zona. Una mică intr-o zona decenta e undeva pe la 70-100 lei abonamentul.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Care sală?

| johnnny123 a răspuns:

Exista si sali unde poti sa platesti la sedinta. Evident ca pretul variaza de la sala la sala. Una este sa mergi la o sala de cartier, alta este sa mergi la Marriott.

| danaieladaniela a răspuns:

Depinde de sala la care te duci.

| Rihanna20B explică (pentru johnnny123):

Care ar fi suma medie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

La orice sala poti merge si plati o singura sedinta, dar e mai convenabil daca iti faci abonament pentru ca iesi mai ieftin decat daca ai plati mereu o sedinta.

| johnnny123 a răspuns (pentru Rihanna20B):

Acum nu vrei sa fac si un studiu la nivel national al preturilor la sala? Te duci la sala care te intereseaza si intrebi cat costa sau cauti pe net, ce o fi atat de greu?!

| Mirel4412 a răspuns:

Costa 1000 euro pentru o saptamana