| FashionCellia a întrebat:

Buna TPU am si eu 3 intrebari :

1.Cum pot sa am abdomenul plat? Am 13 ani si vine acum vara, si vreau sa fiu si eu mai slabuta, nu vreau sa-mi zicetui sa trec la pastile sau sa alerg cate 2 ore pe zi sau sa mananc numai legume si fructe, ceva normal si sanatos

2.Cum pot sa-mi dau seama daca un baiat ma place?

3.Cum pot sa ma inteleg mai bine cu baietii?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

1. Florin Uceanu : "Omul e in stare sa faca orice ca sa slabeasca, mai putin sa faca sport si sa tina o dieta "
2. te place, stai linistita
3. invata de la celelalte fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Alearga, ca sigur n-o sa mori
2. Sigur o sa iti dai seama daca un baiat te place
3. Depinde de ce nu prea te intelegi cu baietii. Tu ar trebui sa stii mai bine

| Earthroot a răspuns:

Cate doua ore pe zi e mult prea mult. Sportul se face usor si constant, la fel se mentine si o alimentatie sanatoasa si echilibrata. Unii oameni pur si simplu sunt construiti diferit si nu fac ei patratele sau abdomen plat, sau poate doar mai greu.E destul daca alegi 30 minute de 5 ori/saptamana.