| TheFootballPlayerAndrey a întrebat:

Am si eu o mica problema.De o perioada de timp parca nu mai stiu sa joc fotbal....Si inainte jucam foarte bine,eram capitan si intotdeauna primul ales.Dar de ceva timp nici nu mai stiu ce sa fac cu mingea la picior,pierd mingea des,gresesc mult, ratez ocazii uriase singur cu portarul sau chiar cu poarta goala.Parca nu mai am incredere in mine.Din primul ales acum sunt printre ultimii.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se mai intampla, treci printr-o perioada mai proasta ca de obicei, va trece si-ti vei revenii la normal! Multa bafta!

| Leatherleader a răspuns:

Treci printr-o perioada mai proasta dar iti vei reveni!winking

| alexmilan19 a răspuns:

Http ://a df.ly/ NH Jc 8 [fara spatii]

| AlexandruBalint99 a răspuns:

Ai ghinion
atata tot