| KostaKhe a întrebat:

Am un skateboard RCO (dar maine imi cumpar Element) si stiu sa fac cateva scheme:Casper, Ollie, Walk The Dog (cat de cat). Ce scheme de incepatori mai pot invata?

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

Intra pe www.youtube.com/SlatinaSkateCrew ai peste 40 de tutoriale plus alte video-uri cu skaterii din Slatina (orasul meu) funny sau de la antrenamentele lor. :) Succes

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai te poti uita pe youtube.

Succes!

| Bubu_8051 a răspuns:

Ai grija cu skate. sa nu cumva sa-ti rupi un picioruslaughing
! si sa stapanesti saanatos noul skate! :*

| Alecso_8041 a răspuns:

Fakie ollie,shuvit,fakie shuvit, backside, frontside si fakie bigspin.Succes!