| Bianca777 a întrebat:

As dori sa aflu ceva metode de slăbit eficiente! Multumesc

9 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sport + o nutritie sanatoasa.
Singura metoda eficienta.
Succes!

| G510 a răspuns:

Bună, eu îți sfătuiesc să mergi să te consulte un nutriționist, deoarece multe diete de slăbire nu funcționează pe oricine, oamenii sunt diferiți, corpul ne reacționează altfel. Medicul îți va sugera o dietă specială și multă mișcare, iar asta te va ajuta sigur să slăbești. Succes! happy

| Dalmore a răspuns:

Sport + mancat sanatos.
Asta e singura metoda laughing.

| Jannah a răspuns:

Asculta sfatul lui G510, are dreptate cu nutritionistul, pe mine m-a ajutat sa slabesc foarte mult intr-un an ( fac zilnic 12 kilometri pe jos )

| Puneo a răspuns:

Sport cardio și să mergi la un nutriționist.

| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Mananca sanatos si fa sport ( poti face o luna-doua de sala, sa alergi, exercitii fizice...)

| SwedishMeatball a răspuns:

Stilul de viata sanatos este singura solutie.

| RAY a răspuns:

Reducerea caloriilor

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut iti recomand sa faci alergare zilnica miniim 5-6 km pe zi,incearca sa consumi numai carne de pui in cantitai potrivite(nici mult nici putin,supe,ciorbe,cartofi piure,salata de rosii,ca sa ai de unde sa iti iei zilnic doza de vitamine si minerale ) si redu painea,mai adaug si exercitiile cardio care ajuta mult (asta daca esti serios si te tii de ele ) si iti mai recomand sa lasi dulciurile si sucurile, consuma multe fructe si legume(Banane, Mere, Portocale/Rosii, salata, castraveti) si apa sa nu iti lipseasca este cea mai importanta.BFT