| MambaLee a întrebat:

Imi putei spune, va rog, cateva metode foarte eficiente de slabit? Dar care sa nu includa si medicamentele.
Funda love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lordofsin a răspuns:

Buna.

Dieta, sport, grija mare la ce mananci si cam atat. Merge mai greu, dar incet incet vei pierde in greutate si o s-o faci intr-un mod sanatos!

Poti citi pe link-ul urmator cateva detalii despre cum sa slabesti sanatos! http://www.diete-deslabit.ro/cum-sa-pierzi-in-greutate-intr-un-mod-sanatos/

3 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Intereseaza-te de regimul Weight Watchers. Este un regim usor si sanatos. Sunt multe informatii pe net. Succes!

| Artz a răspuns:

Cel mai bine slabesti facand sport si tinand dieta in acelasi timp.

| MambaLee explică (pentru Artz):

Fac asta de o luna, si nu am niciun rezultat. sad