| anonim199000 a întrebat:

Doresc sa aflu informatii din experienta proprie a unor utilizatori in legatura cu marirea penisului. Am 24 de ani si un penis cu lungimea de 14-15 cm. Sunt foarte complexat de acest lucru si as dori sa aflu metode eficiente de marire. Multumesc.

13 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Faptul ca ai penisul de 15 cm nu e o problema si nu ai de ce sa fii complexat.
Daca stii sa il folosesti nici nu mai conteaza!

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti este exact de marimea standard (medie). Poti face minuni cu ea daca te pricepi, daca nu te pricepi poti sa o ai oricat de mare ca o ai degeaba.

| anonim199000 explică (pentru corbulalbrosu):

Prietena mea cu care am o relatie stabila de doi ani, intr-o discutie deschisa, mi-a marturisit ca a avut contact si cu un penis mare. Nu mi-a dat o dimensiune aproximativa dar mi-a spus ca ajungea foarte repede la orgasm. A spus ca ma iubeste mult si ca, doar cand o ating o iau fiori. Dar eu sunt in continuare complexat si as dori o marire de 3 sau 4 cm.

| Emilian65 a răspuns:

Marimea penisului tau se incadreaza in cotele normale. Deci, nu te mai gandi la nici o metoda de marire a penisului. Cu ce ai, poti satisface orice femeie pretentioasa in ale sexului.

| Wøodenpints a răspuns:

Ștromeleagul nu mai ai cum să ți-l mărești. Dacă bagi în tine tot felul de tratamente pe care le vezi prin reclamele de pe site-urile porno, riști să rămâi și impotent.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Pai e marimea medie dar daca vrei incearca cu o pompa. happy Cati sunt de fapt cei mai inzestrati? Putini, iti zic eu.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Din punct de vedere biologic si 5-8 cm ar ajunge. Pentru ca femeia sa ajunga la orgasm:
1. trebuie sa existe ''chimie''(adica feromonii sa fie ''compatibili'')
2. trebuie stimulat punctul G

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
| anonim199000 explică:

Prietena mea cu care am o relatie stabila de doi ani, intr-o discutie deschisa mi-a marturisit ca a avut contact si cu un penis mare. Nu mi-a dat o dimensiune aproximativa dar mi-a spus ca ajungea la orgasm foarte repede. A spus ca ma iubeste asa si ca o trec fiorii doar cand o ating dar eu in continuare sunt complexat si as vrea o marire de 3 sau 4 centimetri.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim199000):

Nu am de unde sti care sunt preferintele si ce o satisface pe iubita ta dar te anunt ca o femeie poate fi satisfacuta perfect cu orgasmul de rigoare chiar si fara sex folosind doar limba si degetul, iar sexul final sa reprezinte doar incununarea succesului actului sexual, cum se zice cireasa de pe tort.Incearca sa fii mai variat in ceea ce faci, foloseste-ti imaginatia si fanteziile sexuale chiardaca sunt mai perverse.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim199000):

3 4 cm dupa alti 3 4 cm si tot asa. nu tine nici o data.