| Bejan_Mara_Ruxandra_1998 a întrebat:

Buna TPU as vrea ca vara aceasta sa practic un nou sport(sunt fata) nu vreau sa merg la antrenamente sau la un club sportiv.
Imi puteti da idei?
As vrea un sport la care sa nu depind de o echipa si sa il practic cu un echipament secundar
Am role si bicicleta, ma gandesc sa imi iau un arc sa trag singura.

Răspuns Câştigător
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Ok nu stiu in ce zone stai darrrr... downhill!? big grin stiu suna nebunesc dar te si umple de adrenalina (garantat) poti face downhill urban daca nu ai posibilitatea sa iesi prin padure happy

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti cumperi o racheta de tenis si niste mingi si sa mergi singura la un perete si sa lovesti. Daca nu, cauta un prieten sau o prietena cu care sa joci. E un sport minunat.

| Adry05 a răspuns:

Du-te la ceva lupte, karate sau Tennis, bangminton, inot.

| RAY a răspuns:

Eu as face karate