| Andiiiiiii a întrebat:

As vrea vara asta sa ma invat sa merg pe role ceva idei usoare?big grin Si vreau si un site cu role bune ieftine

2 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

Pey trebuie sa ai pe cineva care poate sa fie langa tine sa te ajute sa nu cazi si dupa iti dai drumul usorhappy. Este greu pana te ridici si dai din picioarelaughing Bafta:X

| AndreeaBz a răspuns:

Te referi la aggressive? Bune si ieftine nu stiu unde poti gasi. Roaga pe cineva sa te invete o sa-ti fie mai usor.