| Noname5645 a întrebat:

Aş vrea să aflu, de ce unele replici airsoft au un capat portocaliu iar altele nu au?
Vreau să ştiu asta deoarece aş dori să achizitionez o replică şi nu imi prea place această chestie.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bogdanstan a răspuns:

Pai replicile de airsoft au capatul ala portocaliu pentru a se deosebii de cele reale, daca ai merge cu o replica in public fara sa aiba acea chestie portocalie cam nu prea ar fi ok.

5 răspunsuri:
| bogdanstan a răspuns:

Intr-adevar unele nu au iar alte au.

| bogdanstan a răspuns:

Cred ca da, nu stiu sa iti zic sigur. Oricum majoritatea replicilor peste 150 ron nu au deloc capatul ala portocaliu.

| Noname5645 explică:

Dar il pot scoate cumva?