| LoveMusic14 a întrebat:

As vrea sa fac un sport care sa ajute in mod special la slabitul/micsorarea coapselor (a picioarelor), m-am gandit la gimnastica dar apoi am decis ca cel mai distractiv sport ar fi echitatia. Puteti sa imi spuneti dac echitatia ajuta la micsorarea coapselor: daca nu ce sport ar ajuta la asta iar daca da unde as putea face calarie in Bucuresti daca se poate in sectorul 1. Ofer Funda si vot!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La echitatie m-am gandit si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Prin echitatia inveti sa mergi pe cal, nu mergi tu tongue Incearca totusi gimnastica, sau daca nu, sa stii ca exista si fotbal pentru fete happy Informeaza-te de pe internet pentru asta tongue

| dannyl a răspuns:

In nici un caz echitatia. Ai nevoie de sporturi care sa iti streseze inima, de asta se numesc activitati cardio. Incearca aerobic, kangoo jumps, chestii din astea care se fac la sala si care sunt si distractive.