| Andreizlataru a întrebat:

BUNA TPU! as vrea sa stiu cu ce medie se intra la liceul sportiv din Braila sau focsani, si daca se face matematica si in ce probe consta dau funda!

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Eu sunt din Bitrita si la mine se intra cu media 7 si ceva, depinde si de alti candidati. Ceva probe sportive, presupun ca sa alergi 1-2 km, dar daca ai aptitudini sportive, o sa te descurci.

4 răspunsuri:
| pisi03 a răspuns:

Pai din cate stiu eu trebuie sa dai niste probe.sa alergi sau depinde la ce profil te duci. daca la fotbal: te pune sa joci fotbal.

| Andreizlataru explică:

Mersi mult

| Andreizlataru explică:

Mersi

| Iulian_Sorin_1998 a răspuns:

Cu ce medie se intra la liceul sportiv
raspundeti poate o sa ne intalnim la meciuri