| Elisei_Claudiu-daniel_1980 a întrebat:

as vrea sa va întreb daca știe cineva un nutriționist sau un om care m-ar putea ajuta sa îmi fac o dietă, online gratuit
Nu vreau o anumită dieta.Ex:dukan sau nu mai stiu eu ce
Vreau una special pentru mine
P.s Urăsc ciocolata

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai trebuie sa mergi la un nutritionist din orasul tau, sa te interesezi, sa cauti.Eu am fost cu mama mea acum jumatate de an si ne-a facut diete personalizate, mie de ingrasare ca eram prea slab si mamei mele de slabire.Trebuie sa cauti, sa vorbesti cu el fata in fata, sa ii spui ce mancaruri iti plac si ce nu.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dieta care are ca scop?

| Elisei_Claudiu-daniel_1980 explică (pentru RAY):

De slabire (am uitat sa menționez)

| Elisei_Claudiu-daniel_1980 explică (pentru RAY):

De slăbit(am uitat sa menționez)

| costeaboy a răspuns (pentru Elisei_Claudiu-daniel_1980):

Evita carbohidrati, si dulciurile