| tyby16 a întrebat:

Vreau sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine si nu as vrea sa o intreb asa simpluu... vreau ceva mai special care sa o faca sa zica "da". Sii ce cadou i-as putea lua? Ea are 14-a5 ani!

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Degeaba ii faci cadouri daca nu te place.Ar trebui s-o intrebi pur si simplu.

| tyby16 explică (pentru Awesom):

Tocmai ca e prea banal sa o intreb pur si simplu! Si eu vreau sa ai fac un mic cadouas cand o intreb! Nici o fata nu va spune ce baiat place acelui baiat!

| Awesom a răspuns (pentru tyby16):

Atunci sa-i iei o orhidee. Poate ii deschide gura.

| tyby16 explică (pentru Awesom):

Oare?