| Teanio a întrebat:

Buna!
Am nevoie si eu de un mic ajutor sau chiar sfat pot sa-l spun.
Mai este ceva pana la Craciun stiu deja asta, dar vreau sa ii cumpar ceva special iubitei mele, dar nu am nici o idee.
Daca ma poate ajuta cineva va rog foarte mult?
Tin sa precizez ca ea deja are cadoul cumparat pentru mine si a-si vrea sa-l pregatesc si eu de pe acum.
Ce pot sa va spun despre ea? Poate ar putea ajuta. Hmm este o fata foarte creativa, ii place desenul, muzica, sa citeasca, romantismul, florile, ciocolata si tot asa.
Daca ma poate ajuta cineva va rog foarte mult deoarece vreau sa-i fac un cadou special si care nu o sa-l uite.
Va multumesc anticipat si rog seriozitate in raspunsuri! xD

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

O bijuterie de aur sau argint, ce poarta ea, ar fi foarte frumos, ramane totusi un cadou elegant, foarte apreciat si categoric nu te va uita niciodata!