| alexx102428 a întrebat:

Asa sau Saint Eteine? Astra sau West Ham United? Steaua sau Partizan? Care echipe credeti ca se vor califica din aceste meciuri?

6 răspunsuri:
| No10 a răspuns:

Dintre acestea probabil ca doar Asa, in rest celalalte e echipe nu sunt capabile sa duca nici macar o repriza buna, nu tin cu Asa dar asta e adevarul!

| Valy9999 a răspuns (pentru No10):

Esti paralel cu fotbalulrolling on the floor)))))))))))) te-ai uitat macar la meciul celor de la west ham cu dila gori? astra are mai multe sanse cu west ham decat ASA cu francezii..adica ASA nu are nici o sansa. Steaua daca va fi sa se califice se va califica foarte greu. Eu zic ca Astra si Steaua se califica, ASA 0 sanse

| No10 a răspuns (pentru Valy9999):

Bine poate ca Asa are putine sanse, dar stai linistit ca m-am convins de ce e in stare Astra si Steaua laughing acum fie vorba intre noi ASA a batut si pe Steaua si pe Astra teoretic e mai buna decat amandoua. Acuma ca tu esti in urma cu fotbalul asta e partea a doua, fotbalul romanesc e de talia fotbalului strain la liga a 3-a, asa ca mai uita-te la fotbalwinking!

| Valy9999 a răspuns (pentru No10):

Ce conteaza ca ASa e mai buna ca Astra si Steaua? conteaza adversaru lor. Daca juca cu Chelsea tot mai multe sanse avea ASA ca e mai buna ca Astra si Steaua? Fiecare cu parerea lui acumwinking

| No10 a răspuns (pentru Valy9999):

Era clar ca cu Chealsa nu avea nici o sansa, dar aici nu e vorba de Chealsa e vorba de o echipa din franta care a terminat pe locul 5 in campionat dar totusi cine stie in ce forma vor fi si cei de la Saint Eteine, pot sa spun ca ASA are sanse de 30-40 %. PS: nu tin cu ASA tin cu FCSB laughing

| Ciubotariu_Alex_1999 a răspuns:

Cele mai sanse le are Astra, daca vor fi intr-o forma buna, pentru ca englezii nu pun mare pret pe Europa League. De asemenea si ASA are echipa buna, dar si adversarul este pe masura. Steaua are si ea sansele ei, insa Partizan e o nuca tare.