| alexx102428 a întrebat:

Cat dureaza un meci de Skandenberg?

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Nu-i un timp anume! Depinde de concurenți. Adică dacă eu l-aș bate pe celălalt în 15 secunde să zicem, atât a durat. Simplu! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DiannaDia):

Cel mai bine e sa tragi exploziv si sa castigi meciurile in sub 1 secunde.

Ca la un concurs ai multe meciuri si trebuie sa fi odihnit pentru urmatoarele.

De-aia prefer top-roll : intr-o secunda smucesc cu tot corpul in incheietura adversarului pana se da pe spate, si apoi duc cotul pe diagonala spre pad big grin