Întrebare recomandată | Alexandra2104 a întrebat:

Ce parere aveți despre centura Sauna Belt sau despre orice altă centura de ars grasimile? Da rezultate? Ați folosit?

Răspuns Câştigător
| kreatorNO a răspuns:

Nu merita sa folosesti. Cea mai simpla metoda de a slabi este: mancatul foarte putin (odata pe zi) si de preferabil fructe/legume, sa renunti la bauturi carbogazoase, si sa faci miscare. Incearca tehnica asta pentru o saptamana si o sa vezi ca dai jos cel putin 2 kg! big grin

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu arde grasimi, te face sa traspiri, transpirand pierzi apa si electroliti. Daca nu te hidratezi poti sa ai probleme. Si apa o pui la loc la primele pahare de apa... Daca vrei sa slabesti fa miscare si nu mai manca junk food (daca mananci) E singura metoda simpla care da rezultate. Nu te astepta ca metodele minune sa functioneze. Daca ar fi asa toti am s-a in fotoliu toata ziua cu tot felul de centuri si am fi toti plini de patratele.

| Alexandra2104 explică:

Va mulțumesc pentru răspunsuri!