| zizi000 a întrebat:

De la ce varsta poti folosi centura pentru slabit? Este de folos? Vreau sa-mi lucrez abdomenul, slaba sunt. As vrea sa stiu ce parere aveti? Daca ati folosit a dat rezultate?big grin

2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Daca vrei sa-ti lucrezi abdomenul inceaca Ab-Rocket, e nebunie :)
http://www.top-shop.ro/abrocket-51827-p.html

| zizi000 explică:

Nicutz20. scopul site-ului e sa ajuti oamenii. Ce e cu chestia care se numeste raspuns? Macar trimite un mesaj, asa cred ca majoritatea oamenilor iti vor da un vot. Asa ii induci in eroare.