| Iubareatzãã a întrebat:

Ce parere aveti Despre aceste role : http://www.decathlon.ro/RO/role-play-5-roz-203073393/? Sunt bune? Sunt din silicon? Si pe site se precizeaza ca rolele acestea sunt pentru copii intre 6 si 12 ani... Daca am 13 ani? Care este diferenta?

3 răspunsuri:
| detty24 a răspuns:

Intrebarea ta nu cred ca se incadreaza in categoria dragoste si sex...

| me4u a răspuns:

Daca vrei niste role bune, confortabile, cu piese de calitate poti cauta un brand mai bun cum ar fi Rollerblade de exemplu. Gasesti la www.Skates.ro

| emanuelc a răspuns:

Nu are atat de mare importanta varsta... daca sunt role reglabile si daca ti se potrivesc ca si gama de marime atunci sunt ok. Am vazut si eu la www.Skates.ro/role/role-copii modele de la Fila