| Mădălina_2296 a întrebat:

Buna!
Cum afara s-a incalzit, iar eu cum sunt innebunita dupa role, am iesit cam de cand s-a topit zapada sa ma dau din nou cu rolele...
Terenu e bun;)). si cum dupa a 7-a pereche de role, normalele role de silicon m-au cam plictisit.
Intr-un timp ma tentau rolele agressiv, dar mi-a cam pierit pofta, niste role de viteza, ceva gen C4, C6, Tripe X, pur si simplu parca zbori pe ele...
Niste role ceva bune, ma puteti ajuta sa gasesc;;)
Mentionez ca sunt din braila si daca stiti niste magazine unde pot gasi ar fi nemaipomenit :X.
momentan am role Head http://www.toyz.ro/......8fe307.jpg

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce nu incerci sa le iei de pe net? Gasesti aproape orice model vrei, si ti se aduc si acasa. In plus, ai sansa ca pe net sa gasesti si mai ieftin decit in magazin. Totul e sa cauti.

| Mădălina_2296 explică:

Pai stiu, dar cu marimea e cam greu...
adica. 40 e un pic cam mic, iar 41 e mare...si nah...asta e.
de aceea ma duc direct in magazin, sa le pot proba

| Mădălina_2296 explică:

Cum afara s-a incalzit, tu @lemur, ar trebui sa dai pe la scoala.
Pana atunci invata sa scriiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum afara s-ancalzit si eu sunt innebunita, dupa role, am iesit ca sa dau o tura mica.insa am dezamagire, si de ruta mi-a trecut, rolele in amortire, toata iarna-au ruginit.si cum sunt vitezomana, si le-am incercat pe toate, mi-as lua si alte role. ce v-am brailit mai frate.