| alexx102428 a întrebat:

CE post TV va transmite meciul retur dintre Plzen și Steaua?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tvr 1.

| blond1x a răspuns:

ProTV... și probabil și digi sport dar, mai e până atuncilaughing

| VALYsofian a răspuns:

Daca nu va fi PRO.TV sigur va fi difuzat pe Look.tv, care de multe ori este echivalentul lui dolce sport1. Dar sigur va fi pe Look.tv. Nu stiu daca il ai in lista de canale, dar pe Look.tv da aproape orice meci.

| StoianDavidLuiz a răspuns:

Pe Protv dar s-ar putea și pe Digi Sport 1 dar oricum mai e pana atunci

| Loristoleriu a răspuns:

Protv