| Mihai1765 a întrebat:

Buna TPU, cine cunoaste un antrenor cat de cat ok in Cluj Napoca cu care sa ma pot apuca de sala pentru a putea creste in masa musculara. Vreau sa ma apuc cu un antrenor in primul rand pentru ca nu sunt experimentat si mai bine cer ajutorul cuiva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi sunt o grămadă de săli, fiecare cu un număr de antrenori.
Tu mai bine alegi sala, și când intri acolo direct o sa te ia in primire cu oferta pentru antrenor și cu antrenorul disponibil. Recomandarea mea este sa te informezi in particular si sa înveți tu, astfel incat să ții antrenorul cât mai puțin. E foarte costisitor și de multe ori sunt cam dezinteresați.