| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Buna TPU cine stie cum scapi de petele de la coșuri? Cica mask gel, o crema ajuta la asta si inca una si nu stiu dupa cat timp funcționează, ce ii bun pentru pete? Trebuie sa stie cineva, sau masca care ajuta dar mai repede, nu cand o sa mor, inainte vreau cam o luna, sa raspunda cineva care stie, cremele sunt de la un medic oricum si sunt bune dar nu ajuta mult, au ajutat cam 70% dupa au lasat asa, cine stie ceva care ajuta mai bine... multumesc! :/ o sa dau funda daca ii cineva care se pricepe.

Răspuns Câştigător
| calinflor a răspuns:

Fa-ti o masca In fiecare seara...
Masca contine miere de albine, scortisoara si putina zeama de lamaie, cantitatea o faci de cat crezi tu ca iti trebuie va da rezultate in maxim 2 saptamani

1 răspuns:
| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Chiar in doua saptamâni?
Si daca folosești fond de ten?