| Byankaa66 a întrebat:

A folosit cineva masca cu pudra de argila pentru ten? a dat rezultate bune? nu stiti, se poate folosi si pentru petele de la cosuri lasate pe corp? Ce alte produse mai stiti pentru pete?

Răspuns Câştigător
| MadutzaB a răspuns:

Pudra de argila este foarte buna.Am folosit eu.Vei gasi prospect si pe net de la marca respectiva si acolo iti va indica cu ce anume sa o combini de exemplu pentru cosuri sau pentru piele uscata, pentru ten gras sau orice problema ai avea.Sa stii ca este foarte buna.Incearca.Succes!