| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Cine dracu stie cum scapi de petele de la coșuri? Cica mask gel, o crema ajuta la asta si inca una si nu stiu dupa cat timp funcționează, ce satana ii bun pentru pete? Trebuie sa stie cineva, sau masca care ajuta dar mai repede, nu cand o sa mor, inainte vreau cam o luna, sa raspunda cineva care stie, cremele sunt de la un medic oricum si sunt bune dar nu ajuta mult, au ajutat cam 70% dupa au lasat asa, cine stie ceva care ajuta mai bine... multumesc! :/ o sa dau funda daca ii cineva care se pricepe.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru petele/semnele rămase de la coşuri, poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel

Toate cele bune!