| quake a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa imi dezvolt viteza mai mult? Eu joc fotbal pe postul de mijlocas dreapta si inca o intrebare cum imi pot dezvolta driblingul? fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| naitreaba a răspuns:

Pentru viteza ai nevoie de sprint-uri zilnice, de exemplu faci un sprint de 200m, pauza 5 minute, inca un sprint de 200m si tot asa, iti gasesti tu un numar de sprint-uri. Driblingul ti-l dezvolti daca esti foarte concentrat si exersezi la scheme pe loc.

2 răspunsuri:
| Chio9 a răspuns:

Nu poti dezvolta nimic din ce doresti..cum te-ai nascut asa ramai. daca stii sa driblezi driblezi daca nu sti nu sti.winking

| Speechless a răspuns:

Chio9 fals, naitreaba fals si tu, adica nu fals dar nu are nevoie de sprinturi de 200 de m pentru ca ii va creste foarte mult pulsul inimii, ai nevoie de sprinturi, 50m fuga, 50m mers cam 6-7 seturi de sprinturi, in fiecare zi, + fuga 1km/5-6minute. Apoi cresti numarul de sprinturi si viteza fugita.