| anonimatasexy6 a întrebat:

cum as putea scapa de grasimea de pe fund, adica sa il am mai mic, dar sa fie si frumos? Exercitiile pentru fund bombat sunt ca sa il faci mic dar ridicat? Sau ca sa il ai mai mare?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Fund bombat= fund mare si rotund
Daca vrei fund mic recomand să renunți la dulciuri, ciocolată, zahăr. Pentru mine a functionat si chiar am fund mai mic acum! Oh si renuntă si la paine!
Dulciurile fac fundul mare. Daca vrei exercitii pentru fund mai mic iti dau niste linkuri de pe YouTube dar sunt in engleza

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Genuflexiuni și fandări sunt cele mai bune pentru zona fundului. + ce mai găsești pe Youtube + alergat

| brokxy a răspuns:

Crede-ma stiu chinul prin care treci sa nu poti sa iti cumperi pantalonii pe care îi vrei pentru că nu au ei mărime mai mare! crying crying