| mrxmihaix a întrebat:

daca am facut un bilet la pariuri sportive si un meci nu sa mai jucat si in colo mi'au iesit toate, din cauza meciului acela pierd biletul? sau ce se intampla?
funda la primul raspuns
mersii

Răspuns Câştigător
| Alekz96 a răspuns:

Din cate stiu, la BetCafeArena, se ia in calcul biletul fara acel meci si primesti suma castigata fara sa iei meciul respectiv in considerare. Funda?

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Nu pierzi biletul daca meciul nu se mai joaca!

| MytzaMytz a răspuns:

Nu pierzi biletul daca meciul nu se mai joaca.adica e imposibil, depinde de casa de pariuri.

| Catalin_Robert_1990 a răspuns:

Nu nu pierzi biletul.Iti anuleaza meciul care nu sa mai jucat si vei primi suma calculata la restul cotei ..adica fara meciul anulat happy