| maria11579 a întrebat:

De ce este atat de important meciul din aceasta seara ( dintre Steaua si FC Vaslui)?

Răspuns Câştigător
| Crisstttina a răspuns:

E un meci pentru titlu happy

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca daca steaua castiga si cfr-ul se impiedica atunci steaua are sanse reale sa treaca pe primul loc!
iar vaslui daca e sa castige atunci reintra in lupta pentru titlu

| push2gl a răspuns:

Se incinge lupta la titlul de campioana
Steaua daca bate ar egala pe cfr cluj care e pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca echipa care va pierde meciul va iesi din cursa pentru titlu.

| XatomisX a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e important nu sunt microbist happy

| NICKSOOO a răspuns:

Pentru ca vin concurentii de la Mireasa pentru fiul meu. Funda?:-P

| Lucian_Ciugudean_1997 a răspuns:

Este importanta pentru cei carora le place fotbalu' nu pentru oricine ...eu nici nu stiu pentru ce se bat...

| Belengherul a răspuns:

Si Vasluiul are sansa la titlul. Acele 3 puncte din meciul asta conteaza enorm pentru ambele echipe, mai mult pentru Steaua. Se pot apropia mai mult de lider. Hai Steaua!