| DarthVader a întrebat:

E bine sa merg de doua ori pe zi la sala adica dimineata si seara?

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu, nu e bine, muschiul are nevoie de refacere, ca sa creasca.

| Tiby a răspuns:

Eu zic ca e un pic cam mult si te vei alege cu o febra musculara serioasa, mai ales daca nu te incalzesti foarte bine inainte de efort si daca nu ai deja ceva exercitiu in spate.
Mai mult de o data pe zi nu ar trebui sa te duciwinking. unele persoane chiar merg o data la doua zile. acum tu decizi ce vrei sa faci, eu ti-am dat doar un sfat happy

| Cosmin86 a răspuns:

Te crezi jay cutler? laughing

| dragosvalentin69 a răspuns:

La sala nu se sta mai mult de o ora / zi.
3-4 zile / saptamana.