| katalin19 a întrebat:

Eu vreau de mai mult timp sa fac gimnastica nu am insistat sa imi intreb parinti pentru ca nu stiu daca pot face la varsta asta am 11 ani.....Si daca as putea la varsta asta va rog dati-mi niste cluburi de gimnastica din Piatra Neamt! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ionucaaa a răspuns:

La 11 ani e tarziu. Gimnastica sa apuca de foarte timpuriu pentru. performanta. Daca vrei poti sa te duci asa de distractie.

2 răspunsuri:
| Coco2730 a răspuns:

Dar poti sa te apuci de dans. Nu ti-ar placea sa fi balerina?

| Unlucky a răspuns:

E cam tarziu la 11 ani sa te apuci de gimnastica