| aLinuTzBTT a întrebat:

Imi poate da cineva explicati cum sa joc footbal mai bine? In ceea mai mare parte driblingul si viteza. Nu vreau jongleri sau freestyle ca in joc nu imi ies. Vreau ceva strict care sa se poata utiliza si in timpul jocului! Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Iti zic eu, fara vrajeala, daca esti dreptaci, iei mingea si cand esti fata in fata cu un jucator ii dai mingea prin dreapta lui, in apropierea genunghiului, nu mai are ce sa iti faca, nu te poate prinde, si nici sa te opreasca (fara fault), daca consideri ca prietenii sai s-au prinns de schema, prefate ca faci acceasi faza si dale mingea printre picioare, apoi o sa ai 2 scheme, din care o sa alegiwinking succes

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Antreneaza-te alergand printre copaci, pe dealuri.Nu-i gluma, dupa scurt timp vei vedea ca viteza si reflexele tale vor sporii considerabil.