| Andrei1499 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un program eficient pentru sala?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Andreea_1992 a răspuns:

Pai in principal ar trebui sa iti spuna instructorul, dar daca faci fara instructor
ai putea sa faci in fiecare zi exercitii in anumite parti ale corpului
(ex. Maine imi propun sa fac exercitii pentru maini si picioare sau pentru abdomen si maini sau cum vrei tu)
de exemplu daca esti putin mai "grasut"
ai putea sa te axezi mai mult pe abdomen(abdomene) si picioare(alergat),
sau mai slab ai putea sa te axezi pe maini(adica sa iti maresti forta) si pe picioare(la fel sa iti maresti forta)
Asta este doar o opinie sper sa te ajute.
Bafta la antrenamente!